Dudi Bait
Halfness Dudi Bait Mister Red Super Hot Ananas 14 mm
Normale prijs €6,95 EURPrijs per eenheidNiet op voorraadDudi Bait
Hook Baits Oplosmiddelen Dudi Bait Glugged Mister Dudi 16 mm
Normale prijs €5,95 EURPrijs per eenheidNiet op voorraadDudi Bait
Hook Baits Tari Dudi Bait Citric Gebalanceerd Mister Dudi 20 mm
Normale prijs €5,95 EURPrijs per eenheidNiet op voorraadDudi Bait
Hook Baits Tari Dudi Bait Glugged Mister Dudi 16 mm
Normale prijs €5,95 EURPrijs per eenheidNiet op voorraadDudi Bait
Hook Baits Tari Dudi Bait Glazuur Mister Dudi 16 mm
Normale prijs €5,95 EURPrijs per eenheidNiet op voorraadDudi Bait
Wafters Dudi Bait Mister Dudi 8+10 mm
Normale prijs €6,95 EURPrijs per eenheidNiet op voorraadDudi Bait
Hook Baits Tari Dudi Bait Citric Gebalanceerd Mister Dudi 16 mm
Normale prijs €5,95 EURPrijs per eenheidNiet op voorraad
Hook Baits Dudi Bait kopen
Kies binnen Hook Baits Dudi Bait uit drijvend, evenwichtig, zinkend of verhard haakaas, in verschillende diameters, vormen, kleuren en aroma's voor karpervissen. Kies elk product op basis van de functie binnen het voeren en hoe het aansluit bij de rest van de mix.
Vergelijk drijfvermogen, diameter, hardheid, aroma, kleur, houdbaarheid in het water en presentatiemontage. Bekijk de eigenschappen van elk product en koop de maat, het aroma of het formaat dat je nodig hebt om te vissen. Bekijk maten, aroma's en formaten om een samenhangende strategie tussen voeren en haakpresentatie samen te stellen.